ForuM LaGaLuGa
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ForuM LaGaLuGa

Forum Laga luga Müzik, Eğlence,Oyun Hepsi Burada!

AnasayfaPortalGaleriAramaLatest imagesKayıt Olhttp://lagaluga.all-forum.net/chatradyo-h1.htmlSitemizden Oyun OynaGiriş yap

---Canawar's günlük---

YazarMesaj
canawar
Yönetici
Yönetici
canawar

---Canawar's günlük--- Empty
MesajKonu: ---Canawar's günlük---   ---Canawar's günlük--- Icon_minitimeSalı Ocak 22, 2008 11:45 am

21.01.2008

Sabah kalktım.kahwaltı ettim.sona foruma girdim.(okula gitmedm)sona annem-ablam-ben cevahire gittik.dolaştık felan tam McDonalds da yemek yicekken bianda kusucağım geldi.arkamdan pisbi koku bi baktım arkamdaki üstüme hamburger-patates-we kolasını dokmuş tabi üstüme zıçıldı.sona oda ole atlantis(oranın eğlence merkezi)ne girdik.bi baktım kapalı.oda ole tepe home girdik bardak kırdım.ewe geldik yorgunluktan ölüorm.(BEN BASKETBOLDA GALATASARAY MİNİK TAKIMINDA OYNUYORUM)hocadan mesaj aynen şu şekil
Minik takım antremanı bugün saat 19:00da yapılacaktır.

ben direk finish.annem hocayı aradı yalan attım hastayım die.sona belamı buldum bütün gece elektrik kesikti Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad

22.01.2008

Bugün zincirle beraberdik.bize geldi oyun oynadk sona bakkala gittik.cips aldık(gazozda)sona ewe geldk brzdaa oynadk sona elektrik gitti.sona zinciri ewe gelip babası aldı.sona mısır patlatıp yedm

23.01.2008

sabah babamın televiyonumu açmasıyla kalktım.kahwaltı ettim.okula gittim.sona kantinden tüm sınıfa tost aldım(tabi tüm sınıf para werdi)sona blablablavla geçti aksam 7.ders boş geçiodu sınıfça sessiz sinema oynuyodk.bi kız kafama takwimi attı!sona bnde Ona MRS.Dantelli don dedim bana bağırdı kalemkutu atmaya başladı sona en son kendi kalemkutusunu attı bnde aldım camdan aşşa attım. Very Happy Very Happy Very Happy
ewe geldm antremana gidicm.

FİNİSH

---Canawar's günlük---
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-