ForuM LaGaLuGa
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ForuM LaGaLuGa

Forum Laga luga Müzik, Eğlence,Oyun Hepsi Burada!

AnasayfaPortalGaleriAramaLatest imagesKayıt Olhttp://lagaluga.all-forum.net/chatradyo-h1.htmlSitemizden Oyun OynaGiriş yap

MEtni kopyala yapıştır, Bu program sana okusun.(TüRkCe)Fulll

2 posters
YazarMesaj
HeLL_LeaDeR
Süper Moderetör
Süper Moderetör
HeLL_LeaDeR

MEtni kopyala yapıştır, Bu program sana okusun.(TüRkCe)Fulll Empty
MesajKonu: MEtni kopyala yapıştır, Bu program sana okusun.(TüRkCe)Fulll   MEtni kopyala yapıştır, Bu program sana okusun.(TüRkCe)Fulll Icon_minitimePtsi Ocak 21, 2008 6:24 pm

Yazdılarınızı bilgisayar okusun.... birsayfa açtınız okumanız gerek ama metin uzun ve sık gözünüze yazık metni kopyalayın tecno ses sizin yerinize okusun hemde noktasına virgülüne kadar
program türkçe karakter okur türkçedir ve benim gibi hepinizinde hoşuna giden yanı full olması. extrası ise geveze gibi yüklerken binbir dereden su getirmemesi yükleyin ve güle güle kullanın dostlar.... emeğe saygıyı da es geçmeyelim, karizmalarınız için şimdiden sağolun..

(ben Denemedim)

canawar
Yönetici
Yönetici
canawar

MEtni kopyala yapıştır, Bu program sana okusun.(TüRkCe)Fulll Empty
MesajKonu: Geri: MEtni kopyala yapıştır, Bu program sana okusun.(TüRkCe)Fulll   MEtni kopyala yapıştır, Bu program sana okusun.(TüRkCe)Fulll Icon_minitimeSalı Ocak 22, 2008 8:44 pm

wow buyuk basarı Very Happy

MEtni kopyala yapıştır, Bu program sana okusun.(TüRkCe)Fulll
1 sayfadaki 1 sayfası